Rozdrabnianie karp

Nowatorska metoda rozdrabniania karp, krzewów, gałęzi

Nasze usługi

ROZDRABNIANIE KARP                                   700zł / za godzinę wynajmu

Rozdrabnianie karp jest najnowszą usługą w naszej aktualnej ofercie, skupiającej się na wycince drzew. Jest to metoda pozwalająca na szybkie oraz skuteczne pozbycie się niechcianych roślin poprzez mielenie gałęzi, krzewów, itp. Zagospodarowanie korzeni drzew, szczególnie tych mocno zabrudzonych było do tej pory bardzo czasochłonnym zadaniem. Dzięki maszynie jaką jest rębak wolnoobrotowy takie operacje stają się o wiele łatwiejsze.

Wykorzystanie tej maszyny jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem na szybkie rozdrabnianie i przesiewanie roślin. Sposoby takie jak orka i bronowanie czy opryskiwanie herbicydem nie zawsze są na tyle skuteczne, aby odpowiednio spełniać oczekiwania zainteresowanych. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, aby przekonać się na własne oczy jak bardzo pomocne może być skorzystanie z tej metody.

     

Poza tym zajmujemy się również profesjonalną chirurgią drzew: wycinką metodą tradycyjną i alpinistyczną, przycinaniem oraz kształtowaniem krzewów i koron drzew. Wycinamy zarówno pojedyncze drzewa, ich grupy, małe oraz większe zakrzewienia, samosiewki na terenach pod planowane inwestycje. Oczyszczamy zaniedbane sady, działki, parki i ogrody prywatne oraz oferujemy cięcie drewna na szczapy do kominka czy uprzątnięcie wyciętych gałęzi i pozyskanego z wycinki drewno.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi usługami z naszej oferty.